تولید پایه چراغ دکوراتیو زیباترین پایه چراغ خیابانی :

    تولید پایه چراغ دکوراتیو که یک محصول جدید و بسیار زیباست به صورت 0 تا 100% در گروه تولیدی صنعتی البرز سازه عهد انجام می پذیرد . این طرح پایه چراغ خیابانی از ارتفاع 3 متر الی 15 متر در مدلهای بسیار چشم نواز انجام می شود . تقریباً می توان گفت که همه پایه چراغ های دکوراتیو دارای بدنه یا پایه مرکزی مشکی رنگ و تزئینات آلومینیومی طلایی رنگ هستند . البته اخیراً به دلیل سرقت قطعات آلومینیومی از روی این چراغ ها بعضی از قطعات تزئینی پایینی با متریال های دیگری نظیر آهن زده می شوند که خیلی مورد پسند نیست .

اهمیت مبلمان شهری در روحیه ی افراد:

    با توجه به آپارتمان نشینی اکثر افراد خصوصا در شهرهای بزرگ، اهمیت زیبایی و جذابیت مبلمان شهری روز به روز بیشتر هویدا می شود . بسیاری از افراد اعم از کارمند، دانشجو، دانش آموزان و … پس از یک روز پر مشغله از فضای شهر و محله ی خود به قصد رسیدن به منزل عبور می کنند. حال در این مسیر ممکن است به دلیل خستگی راه توقف کرده و نفسی تازه کنند. اگر فضای مورد نظر از نظر ظاهری، نوع چیدمان ، رنگ بندی، طراحی و … جذاب و زیبا باشد؛ باعث می شود تا حال افراد خوب شود و خستگی خود را به فراموشی بسپارند . از این رو تولید پایه چراغ دکوراتیو یکی از مهم ترین تولیدات در صنعت مبلمان شهری می باشد که اگر به شیوه ی مناسب طراحی و تولید شوند تاثیر ویژه ای در روحیه ی جمعی و عمومی دارد. همین حال خوب باعث می شود تا افراد مزبور، با دیگران نیز به خوبی و با آرامش برخورد کنند. به این ترتیب حال خوب در سراسر جامعه تلالو می یابد.

    در ادامه به بررسی نکات لازم در طراحی و تولید پایه چراغ دکوراتیو، البرز سازه عهد مجموعه ای با کادر متعهد و حرفه ای، نکات تکمیلی در خصوص پایه چراغ های دکوراتیو می پردازیم. با ما همراه باشید.

تولید پایه چراغ دکوراتیو

نکات لازم در طراحی و تولید پایه چراغ دکوراتیو:

    پایه چراغ دکوراتیو همان طور که از نامش مشخص است؛ از لحاظ اصول دکوراتیو نیز باید طراحی ویژه و جذابی داشته باشد. از این پایه چراغ ، معمولا در فضاهای داخل شهری که زیبایی شهر حائز اهمیت است؛ استفاده می شود. این پایه چراغ ها در رنگ های مشکی و طلایی تولید می شوند و از جمله زیباترین و چشم نوازترین پایه چراغ های موجود در کره ی زمین (استفاده از لفظ کره ی زمین به جای دنیا، چرا که دنیا فقط محدود به کره ی زمین نیست و بسیار فراتر از آن می باشد) است.  معمولا در طراحی و تولید این پایه چراغ ها از مواد اولیه ی مرغوب و با کیفیت استفاده می کنند. انتخاب مواد اولیه ی مناسب باید طبق یک سری اصول انجام شود . به طور مثال باید شرایط اقلیم آب و هوایی آن منطقه سنجیده شود ؛ سپس ماده ای متناسب با این شرایط انتخاب گردد. اصول طراحی این پایه ها تقریبا از یک طرح کلی تبعیت می کند ولی می توان سلیقه ی مشتری را نیز در آن دخیل کرد. در قسمت بعد مجموعه ای را خدمت شما معرفی خواهیم کرد که در زمینه ی تولید پایه چراغ دکوراتیو فعالیت دارد .

نکات تکمیلی در خصوص پایه چراغ های دکوراتیو :

    ابتدا این نکته را بیان می کنیم که تولید پایه چراغ دکوراتیو مشابه تولید پایه چراغ لوله ای است. یعنی از پایه چراغ های لوله ای استفاده می شود و با طراحی های خاص و افزودن وسایل جانبی به آن، پایه چراغ دکوراتیو شکل می گیرد . پایه چراغ دکوراتیو ، عموما در ارتفاعات 9،6 و 12 متری تولید و عرضه می شوند . ماده ی استفاده شده در اکثر پایه های دکوراتیو از جنس فولاد ST37   می باشد. نوع اتصال در این پایه ها معمولا از نوع اورلپ و هم پوشانی می باشد. به طور مثال در پایه چراغ دکوراتیو 6 متری از دو تکه ی 3 متری استفاده می شود . قطر این لوله های نیز 4 اینچ و 3 اینچ یا 3 اینچ و 2 اینچ می باشد. قطر سازه و ارتفاع آن باید با توجه به معماری محل مورد نظر، موانع نوری، عرض و طول جاده و مساحت محیط انتخاب گردد. ارتفاع سازه و قطر لوله ها به طور مستقیم در وزن سازه تاثیر دارند لذا یکی از پارامترهای موثر در قیمت پایه چراغ دکوراتیو می باشند.

    پایه های 9 متری نیز از 3 تکه ی 3 متری ساخته می شوند که در نهایت در محل مورد نظر به هم مونتاژ می شوند. لذا جابجایی آن ها اگر تعدادشان کم باشد به وسیله ی خاور امکان پذیر است. در این جا بیان می کنیم که یکی از پارامترهای موثر در تعیین قیمت تولید پایه چراغ دکوراتیو، هزینه ی حمل و نقل و هم چنین هزینه ی نصب آن است. به مبحث اصلی بازمی گردیم؛ قطعات 3 متری لوله ی 9 متری در اقطار 4 اینچ و 3 اینچ و 2 اینچ یا 5 و 4 و 3 اینچ تولید می شوند. که طریقه ی مونتاژ آن ها بدین صورت است که لوله ی کوچک تر درون لوله ی بزرگ تر رفته و نوار النگویی مانندی را داخل لوله ی کوچک تر کرده و سپس آن را جوش می دهند. به این ترتیب مقاومت و استحکام لوله در برابر فشارها و تنش وارده ی خارجی نیز بسیار بالا خواهد رفت . جوشکاری مورد استفاده در این روش جوشکاری CO2 می باشد.

    حال که پایه های 6 و 9 متری را توضیح دادیم ؛ به سراغ پایه های 12 متری می رویم. پایه چراغ های 12 متری از 4 لوله ی 3 متری تشکیل می شوند که قطر آن ها نسبت به ارتفاعات 6 و 9 متری می تواند مقادیر متنوع تری را داشته باشند . نمونه ای از اقطار آن ها ممکن است این اعداد باشند: 6 و 5 و 4 و 3 اینچ یا 5 و 4 و 3 و 2 اینچ.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
24 ⁄ 6 =


0/5 (0 نظر)