تولید پایه چراغ چند وجهی

همه چیز درباره تولید پایه چراغ چند وجهی :

تولید پایه چراغ چند وجهی یکی از مهمترین پروسه های یک کارخانه تولید پایه چراغ خیابانی شهر است که نیازمند دانش ، تجربه و علی الخصوص تجهیزات مدرن و خاص می باشد . این امر بسیار ضروری است که تولید کننده مهارت کافی را داشته باشد . علت آن هم این است که قطعات این پایه ها به هم چوشکاری یا پیچ نمی شوند و به صورت آنتنی یا اورلپ داخل هم فرو رفته و سفت می شوند .

همین مسئله سبب می شود که در مواقع بادهای شدید و زلزله سازه به درستی در جای خود مستقر بماند و سقوط نکند . لذا باید در تولید این محصول بسیار حساس بود و با جاهای مطمئن کار کرد . تولید این محصول بسیار شبیه به تولید برج نوری است . با این تفاوت که در برج نوری هد متحرک است و در داخل سازه تجهیزاتی جهت جابجایی هد نگهدارنده پروژکتورها تعبیه می شود ولی در مورد این محصول بدین گونه نیست .بنابر این می توان نتیجه گرفت که تولید کنندگان برج نوری قابلیت تولید پایه چراغ چندوجهی را نیز دارند .

اهمیت توجه به مبلمان شهری:

    یکی از مواردی که در مبلمان شهری بسیار تاثیر گذار است؛ پایه چراغ می باشد. از این رو تولید پایه چراغ چند وجهی یکی از صنایع مهم و حائز اهمیت این کره ی خاکی می باشد. همان طور که احتمالا می دانید و بارها در شهر دیده اید؛ پایه چراغ در دو نوع لوله ای و چند وجهی در بازار موجود می باشد. تولید کنندگان می توانند پایه چراغ های چند وجهی را در طرح ها و شکل های مختلفی بسازند و جلوه ی شهر را زیباتر کنند . در واقع با این کار دو هدف را پیش برده اند. هم روشنایی فضا به درستی انجام شده است و هم زیباسازی فضای تردد اجتماعی تحقق یافته است. خصوصا در مکان هایی که افراد بسیاری پس از گذران یک روز پر مشغله پا به آن جا می گذارند؛ می تواند در افزایش حال خوب آن ها موثر واقع شود . در این مقاله به تفصیل راجع به تولید پایه چراغ چند وجهی صحبت خواهیم کرد.

    در ادامه به بررسی تفاوت میان پایه چراغ چند وجهی و پایه چراغ لوله ای، نکات لازم در طراحی و تولید پایه چراغ چند وجهی و عوامل موثر بر قیمت پایه چراغ های چند وجهی می پردازیم. با ما همراه باشید.

پایه چراغ چند وجهی خیابانی

تفاوت میان پایه چراغ چند وجهی و پایه چراغ لوله ای:

    هر کدام از پایه چراغ های یاد شده در جایی کاربرد دارند که در این جا به تفصیل به ذکر آن ها می پردازیم. پایه چراغ های لوله ای کاربرد محدودتری نسبت به پایه چراغ های چند وجهی دارند. چرا که پایه چراغ های لوله ای و پایه چراغ های دکوراتیو را که هم خانوده پایه چراغهای لوله ای است، را نمی توان بیش از ارتفاع 15 ساخت؛ به همین برای ارتفاعات بالاتر بهتر است از پایه چراغ چند وجهی استفاده شود . هم چنین پایه چراغ های بیش از 9 متری را باید با تریلی جابجا کنند زیرا قطعات پایه به هم جوش داده شده است. این در حالی است که پایه چراغ های چند وجهی را در تعداد سفارش کم می توان به وسیله ی خاور جابجا نمود. چرا که قطعات آن از هم جدا بوده و در محل مورد نظر به یک دیگر مونتاژ می گردند.

البرز سازه عهد شرکتی فراتر از تامین نیازهای داخلی:

    البرز سازه عهد، شرکتی است ملی با هدف تولید و توزیع ملزومات مبلمان شهری. این شرکت علاوه بر تولید پایه چراغ چند وجهی به تولید ملزومات لوازم بازی پارکی، پایه چراغ پارکی شهری لوله ای، سطل زباله فلزی پارکی، برج نوری و … نیز می پردازد. شما شهرداران و مسئولین محترم می توانید برای زیباسازی فضای محله، پارک و شهر خود لوازم مربوطه را از این شرکت تهیه کنید. هم چنین شما می توانید طرح مورد نظرتان را برای هر یک از وسایل یاد شده به کارشناس شرکت بدهید و وسیله ی دلخواه خود را در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت تحویل بگیرید. برای دریافت مشاوره از مشاوران مجموعه می توانید همه روزه در ساعات اداری با شماره های مندرج در سایت تماس برقرار نمایید. هم چنین می توانید از طریق واتس اپ، تلگرام و ایمیل نیز با مشاوران و کارشناسان خبره ی این مجموعه ارتباط بگیرید.

نکاتی لازم در طراحی و تولید پایه چراغ چند وجهی:

    همان طور که می دانید چراغ ها برای روشنایی محیط در فضای شب در بالای پایه چراغ چند وجهی قرار می گیرند. به محل قرار گیری چراغ ها دستک، براکت، سر چراغی و یا سر انداز می گویند که ارتفاع آن ها با توجه به معماری شهر و مقدار نور مورد نیاز تعیین می شود. پایه چراغ چند وجهی از قطعات 6 متری ساخته شده که به صورت هم پوشانی به هم متصل می شوند. لازم به ذکر است که می توان قطعات را به صورت فلنچی نیز به یک دیگر متصل کرد که البته این روش به دلیل ارتفاع کم سازه دیگر منسوخ شده است . ارتفاع سازه، قطر سازه، نوع پوشش رنگی آن، متریال مورد استفاده در ساخت پایه چراغ، نوع لامپ مصرفی و … از جمله موارد مهم در طراحی و ساخت پایه چراغ چند وجهی است.

    نوع پوشش رنگی پایه چراغ می تواند از نوع رنگ گالوانیزه و یا رنگ صنعتی باشد که بسته به محیط قرارگیری سازه و سنخیت آن با محیط و شرایط آب و هوایی ممکن است هر یک از این ها برگزیده شوند. البته اغلب به دلیل زیبایی بیشتر فضا و محیط از رنگ های صنعتی استفاده می شود.

عوامل موثر بر قیمت پایه چراغ های چند وجهی:

    یکی از عوامل موثر بر قیمت پایه چراغ های چند وجهی، ارتفاع سازه می باشد. حداقل ارتفاع پایه چراغ چند وجهی 3 متر و حداکثر ارتفاع آن 40 متر است! بله درست شنیدید. البته به ارتفاعات بالای این پایه چراغ، برج نوری گفته می شود که انصافا نام سنجیده و برازنده ای برای آن است. مسلم است که هرچه ارتفاع سازه بیشتر باشد ؛ قیمت آن نیز بیشتر می شود. علت این است که متریال بیشتری در ساخت و تولید پایه چراغ چند وجهی استفاده شده است. هم چنین جنس و مرغوبیت متریال نیز در قیمت کلی سازه موثر است. هم چنین احداث و نصب سازه نیز در قیمت آن تاثیر دارد و هرچه ارتفاع بیشتر باشد؛ نصب سخت تر خواهد بود پس بدیهی است که قیمت بالاتر برود.

    یکی دیگر از عواملی که در قیمت سازه اثرگذار است؛ نوع چراغ، میزان مصرف و برند آن است. البته برای کاهش هزینه ها استفاده از پنل خورشیدی خصوصا در جاهایی که آفتاب خوبی دارد؛ راهکار مناسبی خواهد بود. نوع پوشش و رنگ کاری نیز از عوامل موثر بر قیمت کلی سازه خواهند بود. ضخامت ورق های استفاده شده و تعداد دستک ها نیز در قیمت نهایی و تمام شده ی پایه چراغ چند وجهی تاثیر دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی دقیق قیمت گذاری و سایر پارامترهای طراحی می توانید با مشاوران و کارشناسان با تجربه ی البرز سازه عهد تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
10 ⁄ 1 =


0/5 (0 نظر)